Магазин «під ключ»
всього за 3800 грн.

Домен, хостинг, адаптивний дизайн
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

Детальніше

Створення сайтів Київ

Відгуки клієнтів

Перевірити достовірність вдячних відгуків можна сміливо безпосередньо у самих клієнтів.

 

Центр перекладів "Translation Corporation"

www.translationcorporation.kiev.ua

Величезне спасибі за допомогу і підтримку в розвитку компанії. У короткі терміни був створений сайт згідно всім побажанням. Олексій також продовжує допомагати і далі, можна звертатися з будь-яким питанням з приводу сайту. Відповідальна, грамотна людина, талановитий фахівець. Надійний партнер і помічник для бізнесу.

З повагою, Оксана Брагар, Центр перекладів "Translation Corporation"

 -

Віра Котляр - дизайнер інтер'єрів

www.kotlyar.com.ua

Хочу подякувати Олексію Блащинському за створення мого сайту! Роботу зробив дуже швидко і, головне, якісно! Сайт вийшов саме таким, як я і просила. Хостингом і просуванням сайту також займається Олексій. У результаті, вже після декількох днів розміщення сайту, з'явилися нові клієнти!

Завжди приємно працювати з професіоналами своєї справи! Подальших Вам успіхів у роботі, Олексій!!!

З повагою, Віра Котляр

 -

Ритуальний дім "Спокій"

www.spokiy.com

За створення сайту хочемо висловити подяку Олексію і побажати постійних замовників, а вони будуть, побачивши результати і ставлення Ваше до роботи. На сьогоднішній день Ви в тренді, тому що працюєте ШВИДКО і ЯКІСНО. Приємно працювати з професіоналом.

 -

Ветеринарна клініка "Ветмір"

www.vetmir.com.ua

Спасибі Олексію за допомогу у створенні сайту і подальшій роботі з ним. Всі прохання виконуються в строк, а часом і раніше обумовленого терміну.

У нас уже був досвід створення трьох сайтів і кожен раз ми поверталися до того, що нам доводилося переробляти сайт заново. А ось після співпраці з Олексієм ми отримали сайт який хотіли, а на додачу до нього багато дуже корисних порад.

Що стосується цін, можу сказати що зустрічалася з більш низькими, але якість цих послуг була також низькою. У випадку з Олексієм, ціна відповідає якості і немає відчуття що гроші витрачені даремно.

З повагою вся ветеринарна клініка "Ветмир"

 -

Бюро ритуальних послуг "ФОП Прядко"

www.prjadko.kiev.ua

Працюю з Олексієм давно. Замовляв розробку кількох сайтів специфічної тематики. Зробив все якісно, з урахуванням нюансів, побажань і в обговорені терміни. Крім того постійно користуюся техпідтримкою за прийнятними цінами. Вважаю це важливим моментом, для замовників старшого покоління. Особливо хочу відзначити педантичне ставлення до вирішення поставлених завдань. З такими людьми приємно працювати. Бажаю успіхів!

 -

Кур'єрська служба доставки "Cargo Express Ltd"

www.ukrcargo.com

Олексій виконував для нашої компанії роботи зі створення інтернет-сайту та його подальшої розкрутки в інтернеті. Ми залишилися вельми задоволені не тільки якістю виконаних робіт, але й оперативністю їх виконання. Рекомендуємо Олексія Блащінского, як відповідального партнера.

 

 

«Якщо вас немає в Інтернеті, то вас немає в бізнесі». Білл Гейтс